Безпека дитини в Інтернеті

1. Розробити з дитиноюправила користування комп`ютером. Особливо домовитися про прийнятний час роботи в Інтернеті та сайти, якими користуватиметься дитина.

2. Чим молодша дитина, тим сильніше варто звузити коло її спілкування в мережі: туди повинні входити тільки ті люди яких вона знає. Дошкільнятам та молодшим школярамакаунти в соцмережах заводити не рекомендується. 

3. Наполегливість незнайомців повинна насторожити дитину. Коли незнайома людина на вулиці почне випитувати інформацію про сім`ю, школу, це здасться дивним. Той принцип діє і в соцмережах. 

4. В мережі діють ті ж правила спілкування, що і в реальності: спілкуємся стриманно, ввічливо, з гідністю і повагою. Образа, аггресія - привід "забанити" співрозмовника.

5. Є ряд ситуацій, про які варто повідомляти батькам і дитина повинна їх знати.

Тільки там, де читають батьки, зростає дитина, яка читає.                                                  Я. Корчак

 


 

Шановні батьки!

Книга розширює кругозір, робить людину духовно багатшою, дає поживу розуму, хвилює наші почуття, допомошає зрозуміти самих себе, навчить жити. Вона є багатою скарбницею в котрузробили свої внески кращі педставники людства.

Читаючи, пізнаємо багато нового. Книжки міцно увійшли в наше життя. Проте спілкування з книгою — це “замок з секретом”. Секрет цей не відкривається тим, хто не вміє читати, а в дитинстві не вмів слухати, що читають чи розповідають дорослі.

Звичайно ж, є питання про добір літератури. Книжки, які ми пропонуємо своїм дітям , мають бути глибокии за змістом і високодуховними за формою, різноманітними за жанром.