Козацькими стежками. Іван Мазепа.

   Відзначаючи 380 - річницю з дня народження Івана Мазепи - гетьмана війська Запорізького, оформлено книжкову виставку в шкільній бібліотеці. Де представлена література про життєвий шлях такого відомого і такого забутого сина неньки - України.

Працює книжкова лікарня

   До Дня пам`яті  жертв голодомору було організовано виставку. Голодомор 1932-1933 рр. мається на увазі період з квітня 1932 по листопад 1933 р. Саме за ці 17 місяців, приблизно 500 днів, в Україні загинули мільйони людей.

   Навесні 1933 року помирало 17 - щохвилини, 1041 - щогодини та 25000 - щодоби. Дослідники називають різні цифри загиблих під час голодомору: 5,7,9 та10 мільйонів. В будь - якому випадку, мова йде про мільйони безневинних жертв.

   Проте критерієм масштабності трагедії є очевидно, не лише цифри, а й здатність кожної людини сприймати чуже горе, як своє.  

Історичний екскурс присвячений дню м. Лозова

     13.09.2017р. в історичному екскурсі приймали участь учні 4 класів. Вони мали можливість доторкнутися до історії зародження міста та продивитися відео нашого міста за часів Другої світової війни.

Майстер-клас по вирізанню сніжинок

   Зима притягує до себе найкращими своїми творіннями - сніжинками. 20.12.2016 року відбувся майстер-клас по вирізанню сніжинок для учнів 5А класу. Зробити красиві сніжинки під силу кожній дитині і діти чудово впоралися з їхнім створенням.

Екскурсія першокласників до бібліотеки

   15.12  та  16.12.2016 року до шкільної бібліотеки завітали учні 1А та 1Б класів. Де для них відкрився чарівний світ книжок та вони ознайомились з основними правилами користування ними. 

Книжкова полиця

   В бібліотеці була оформлена книжкова полиця "Розп'ята душа на хресті всевишньої печалі". Присвячена Дню пам'яті жертв голодомору.

Бібліотека – хатинка мудрості

   29 вересня пройшов лекторій «Бібліотека – хатинка мудрості» для 5-х класів. Який присвячений Всеукраїнському дню бібліотек. Діти дізналися багато цікавого про перші бібліотеки та професію бібліотекаря.

Книжкова виставка до Дня міста Лозова

Незламної волі людина

           "Чоловік широкої освіти, незламної волі і                     невичерпної       енергії, він  сполучає в собі серйозність         і           критицизм ученого історика з молодечим запалом           для      справи піднесення рідного народу."  

                                                                                                                                             Іван Франко

 

 

      З 12 по 16 вересня до 150-річчя від дня народження М. С. Грушевського (1866-1934), видатного українського історика, політичного діяча і публіциста, у шкільній бібліотеці функціонувала книжкова виставка.

       Учні мали можливістьпознайомитися з автобіографією М.С. Грушевського та його науковими працями.

Перегляд  відеофільму до Міжнародного дня  визволення в'язнів фашистських концтаборів

    14.04.2016 для учнів 6 класів був проведений показ відеофільму до Міжнародного дня  визволення в'язнів фашистських концтаборів. Присвяченому дітям які перебували в концтаборах. Біографії цих людей – це справжні уроки мужності.

 

 

Стартує акція

«Папір      рятує»

МЕТА АКЦІЇ: ОХОРОНА НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, ЗБЕРЕЖЕННЯ ЛІСІВ, ДОПОМОГА ШКІЛЬНІЙ БІБЛІОТЕЦІ.


ДЕВІЗ АКЦІЇ:
«Я ВРЯТУВАВ ДЕРЕВО!»

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ: ЛОЗІВСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІІ СТУПЕНІВ № 12

ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ: 18.04.2016-20.05.2016

УЧАСНИКИ АКЦІЇ: УЧНІ 1-11 КЛАСІВ

 

 

ОДНЕ КІЛЬЦЕ ДЕРЕВА: РІК, ЩОБ ВИРОСТИТИ, СЕКУНДА, ЩОБ ЗНИЩИТИ!


Всесвітній день книги та авторського права

«Книги подібні рікам, що тамують спрагу

 

 цілого світу – це джерела мудрості…»

 

 

 23 квітня – всесвітній день книги та авторського права. Це свято святкується майже в 200 країнах світу, починаючи з 1995 р. В шкільній  бібліотеці проходила виставка присвячена цьому святу «Потрібна порада? – візьми книгу».